01.10.2024 20:49
1’ Футболісти команди Quva FC 1492 розіграли м'яч із центру поля
9’ Гравець видалений головою відбиває м'яч
11’ При виконанні кутового удару Виктор Грачёв несподівано та красиво забиває ГОЛ!
17’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Гравець видалений
27’ Команда Quva FC 1492 спокійно контролює м'яч у середині поля
31’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Александр Чижов забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
32’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Виктор Грачёв
34’ Дааа... Сергей Щербаков не зміг прийняти пас від свого партнера...
38’ Вадим Тищенко вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
40’ Игорь Шуховцев головою відбиває м'яч
43’ Зірвавши контратаку суперника, Левент Кишш перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
46’ Игорь Шуховцев непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
53’ Левент Кишш проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
61’ Який незграбний пас віддав Арсений Бандеренко і м'ячем заволодів суперник!
70’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Сергей Щербаков чітко вкинув м'яч у гру
76’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Сергей Беженар зробив гарний підкат
82’ Левент Кишш на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
89’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Виктор Грачёв забиває приголомшливий м'яч у ворота!
92’ Виктор Грачёв на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр