01.10.2024 20:42
1’ Футболісти команди Quva FC 1492 розіграли м'яч із центру поля
9’ Гравець видалений на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
13’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Педро Уго Аморим забиває приголомшливий м'яч у ворота!
19’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1492, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
21’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Гравець видалений
27’ Зірвавши контратаку суперника, Педро Уго Аморим перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
28’ Після жахливої помилки захисника Виктор Леоненко без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
32’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Роберто Донадони
35’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Деннис Бергкамп
39’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Роберто Донадони...
39’ Гравець віддає наскрізний пас і Роберто Донадони у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
45’ Ну що ж, маленька перерва в матчі
49’ Гравець видалений у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
54’ Селестин Бабаяро зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
56’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Гравець видалений
61’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Онель Эрнандес правильно віддати пас на партнера!
65’ Роберто Донадони спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
71’ Онель Эрнандес на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
75’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Роберто Донадони не зможе сам піти з поля
81’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Роберто Донадони зробив гарний підкат
84’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Гравець видалений зробив гарний підкат
91’ Алессандро Дель Пьеро не зміг віддати пас! Явний брак техніки