01.10.2024 20:41
1’ Футболісти команди Quva FC 1492 розіграли м'яч із центру поля
6’ Команда Аланяспор 818 спокійно контролює м'яч у середині поля
11’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Гравець видалений
19’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
29’ Левент Кишш у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
33’ Жахливий та неточний пас віддав Касьяненко Вахтер своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
37’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Левент Кишш
46’ Гравець видалений на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
50’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Гравець видалений правильно віддати пас на партнера!
56’ Бьорн Шроер добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
60’ Гравець команди Аланяспор 818 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Георг Гериг отримує попередження
63’ Ех, Гравець видалений... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
71’ Вдало віддав пас Бьорн Шроер своєму гравцю!
80’ Вдало віддав пас Виктор Крушельницкий своєму гравцю!
83’ Юген Куллиг втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
86’ У грубому підкаті Юген Куллиг зносить суперника з ніг!