01.10.2024 20:37
Інгулець Arena
1’ Команда Інгулець 1099 розпочала з центру поля
9’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Кичиро Сайто чітко вкинув м'яч у гру
13’ Кичиро Сайто віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
16’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Інгулець 1099 гра в середині поля
26’ Відібравши м'яч, Кичиро Сайто віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
29’ Дааа... Джесси Лингард не зміг прийняти пас від свого партнера...
33’ Педро Уго Аморим віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
41’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Гравець видалений
44’ Боротьба за м'яч у повітрі і Гравець видалений буквально лягає на спину опонента!
48’ Гравець Гравець видалений набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
50’ Після жахливої помилки захисника Гравець видалений без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
57’ Микаэль Агацци головою відбиває м'яч
62’ Гравець Гравець видалений набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
63’ Августин Липчук втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
64’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Факундо Кейрос забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
70’ М'яч за межами поля, вкидає Гравець видалений
73’ Джесси Лингард проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
80’ Амин Харит фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
82’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
82’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Педро Уго Аморим
84’ Після жахливої помилки захисника Кичиро Сайто без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
87’ Гравець видалений подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
88’ Знаменитий гравець Джесси Лингард вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!