01.10.2024 20:29
1’ Команда Quva FC 1492 розпочала з центру поля
8’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Педро Уго Аморим забиває ГОЛ!
10’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
13’ Гравець команди Olimp 800 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Гравець видалений отримує попередження
14’ Гравець видалений втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
17’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Кшиштоф Громбчевский
21’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Гравець видалений
24’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Гравець видалений
34’ Николас Хофмайстер вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
36’ Боротьба за м'яч у повітрі і Гравець видалений буквально лягає на спину опонента!
42’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Педро Уго Аморим чітко вкинув м'яч у гру
50’ Після невиразного відбору, атаку почав Джордж Шимич
56’ Команда Quva FC 1492 спокійно контролює м'яч у середині поля
64’ Команда Quva FC 1492 спокійно контролює м'яч у середині поля
67’ Гравець віддає наскрізний пас і Гравець видалений у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
68’ Гравець Педро Уго Аморим набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
73’ Ех, Гравець видалений... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
77’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Гравець видалений
81’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Гравець видалений
85’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
90’ М'яч за межами поля, вкидає Гравець видалений