01.10.2024 19:08
Rangers FC Arena
1’ Футболісти команди Rangers FC 1892 розіграли м'яч із центру поля
6’ Команда Quva FC 1492 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
11’ Шикарний аут та м'яч вкине Сергей Политыло
21’ Сильний удар по воротах, але Гравець видалений у стрибку легко відбив цей м'яч!
24’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Денис Руденко забиває приголомшливий м'яч у ворота!
27’ Гравець видалений красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1492
32’ У грубому підкаті Гравець видалений зносить суперника з ніг!
32’ М'ячем у голову отримує Игорь Костюк. Сподіваємось все обійдеться...
41’ Гравець видалений у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
51’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Денис Руденко правильно віддати пас на партнера!
55’ Суддя призначає пенальті. Гравець видалений пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
58’ Сильний та точний пас віддав Гравець видалений і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
60’ І з м'ячем Гравець видалений після ідеального підкату
62’ Після легкого удару гравцем Владимир Шаран по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
64’ Яка передача і Денис Руденко пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
70’ Денис Руденко прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
74’ Дмитрий Лепа прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
75’ Ян Морговский проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
78’ Після проходження флангом Денис Руденко віддав точну передачу на протилежний фланг
83’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Гравець видалений
85’ М'яч за межами поля, вкидає Дмитрий Лепа