01.10.2024 19:01
1’ Команда Quva FC 1492 розпочала з центру поля
4’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Одил Ахмедов...
6’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Сердар Озбайрактар...
12’ Левент Кишш на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
19’ Жорсткий підкат та футболіст Яссин Бунну падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
20’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Милан Бадель легко вганяє м'яч у сітку воріт!
21’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Милан Бадель
28’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Софиан Фегули
32’ Пер Мертезакер зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
37’ Педро Уго Аморим віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
40’ Гравець команди Узбекистан 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Одил Ахмедов отримує попередження
40’ Одил Ахмедов вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
49’ Гравець видалений добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
59’ Що ж робить гравець команди Узбекистан 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
69’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Гравець видалений
71’ Після жахливої помилки захисника Умут Булут без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
76’ Небезпечний штрафний удар і Одил Ахмедов легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
79’ Який незграбний пас віддав Педро Уго Аморим і м'ячем заволодів суперник!
88’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Левент Кишш