01.10.2024 18:53
Аланяспор Arena
1’ Команда Аланяспор 818 розпочала з центру поля
4’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Бьорн Шроер
7’ При виконанні кутового удару Гравець видалений несподівано та красиво забиває ГОЛ!
10’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Гравець видалений
18’ Гравець видалений витягає дуже складний удар
20’ Юген Куллиг фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
23’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Анатолий Оноприенко
27’ У грубому підкаті Гравець видалений зносить суперника з ніг!
29’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Гравець видалений
29’ При виконанні кутового удару Виктор Крушельницкий несподівано та красиво забиває ГОЛ!
37’ Эрнан Матеос витягає дуже складний удар
39’ Шикарний аут та м'яч вкине Томас Мёллер
49’ Дааа... Гравець видалений не зміг прийняти пас від свого партнера...
54’ Гравець видалений практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
54’ При виконанні кутового удару Педро Уго Аморим несподівано та красиво забиває ГОЛ!
60’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Бьорн Шроер
70’ Вдало віддав пас Касьяненко Вахтер своєму гравцю!
75’ Гравець віддає наскрізний пас і Гравець видалений у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
78’ Гравець видалений у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
78’ Гравець видалений втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
88’ Жахливий та неточний пас віддав Гравець видалений своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!