01.10.2024 18:50
1’ Команда Quva FC 1492 розпочала з центру поля
4’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Гравець видалений забиває ГОЛ!
7’ Після жахливої помилки захисника Яго Сантос без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
10’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
18’ Марат Измайлов віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Sparta 1448! Видно злагодженість у діях!
20’ Небезпечний штрафний удар і Игорь Шалимов легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
23’ Гравець видалений вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
33’ Гравець видалений не зміг віддати пас! Явний брак техніки
40’ Боротьба за м'яч у повітрі і Игорь Шалимов буквально лягає на спину опонента!
44’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Левент Кишш
48’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Гравець видалений
56’ Відмінну передачу віддав Гравець видалений, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1492
61’ М'яч за межами поля, вкидає Гравець видалений
63’ М'ячем заволодів Гравець видалений, але несподівано тут же його втратив!
73’ Який незграбний пас віддав Левент Кишш і м'ячем заволодів суперник!
83’ Левент Кишш фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
91’ Зірвавши контратаку суперника, Матс Хуммельс перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю