01.10.2024 18:45
1’ Команда Quva FC 1492 розпочала з центру поля
7’ Севилла Луис показує найвищу техніку воротарської майстерності
10’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Эрнст Бурдастов легко вганяє м'яч у сітку воріт!
16’ М'ячем у голову отримує Гравець видалений. Сподіваємось все обійдеться...
16’ Зірвавши контратаку суперника, Гравець видалений перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
24’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
24’ Эрнст Бурдастов віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Бадалона 838! Видно злагодженість у діях!
31’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Гравець видалений правильно віддати пас на партнера!
32’ Після жахливої помилки захисника Гравець видалений без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
40’ Севилла Луис непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
43’ Небезпечний штрафний удар і Гравець видалений легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
47’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Мигель Хавьер
50’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
59’ Севилла Луис непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
68’ Ех, Гравець видалений... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
76’ Гравець видалений красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1492
79’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
86’ Боджэн Милошевич віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Бадалона 838