01.10.2024 18:10
ДИНАМО ФК Arena
1’ Футболісти команди ДИНАМО ФК 838 розіграли м'яч із центру поля
9’ Сильний та точний пас віддав Педро Уго Аморим і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
14’ Після тонкої передачі м'яч отримує Гравець видалений
21’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Рэдмило Секулич
30’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Гравець видалений
35’ Команда ДИНАМО ФК 838 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
39’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Гравець видалений правильно віддати пас на партнера!
47’ Гравець видалений важко ловить м'яч
51’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
54’ Відібравши м'яч, Педро Уго Аморим віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
59’ Гравець видалений неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
60’ Гравець віддає наскрізний пас і Гравець видалений у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
64’ Тристэн Раттер красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди ДИНАМО ФК 838
67’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Педро Уго Аморим
73’ Педро Уго Аморим вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
76’ М'ячем заволодів Левент Кишш, але несподівано тут же його втратив!
78’ Після тонкої передачі м'яч отримує Левент Кишш
81’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Гравець видалений забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
82’ Після прострільного удару по воротах Гравець видалений рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
83’ Сильний удар по воротах, але Ефим Дубовский у стрибку легко відбив цей м'яч!
85’ У грубому підкаті Гравець видалений зносить суперника з ніг!