01.10.2024 17:46
ТОРНАДО Arena
1’ Футболісти команди ТОРНАДО 1752 розіграли м'яч із центру поля
4’ Роман Широков у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
7’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Малком
13’ М'яч за межами поля, вкидає Гравець видалений
14’ Боротьба за верховий м'яч та суперник потрапляє ліктем по обличчю гравця. Сергей Рыжиков прикривається руками, медики вже поспішають...
17’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Левент Кишш
23’ Знаменитий гравець Иван Саенко вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
23’ При виконанні кутового удару Дмитрий Ананко несподівано та красиво забиває ГОЛ!
24’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Герман Паскин
30’ Гравець видалений віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
31’ Після прострільного удару по воротах Иошинори Кацура рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
36’ Малком віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди ТОРНАДО 1752
40’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Гравець видалений і непогано виносить його в центр поля
43’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Дмитрий Ананко забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
49’ М'ячем заволодів Гравець видалений, але несподівано тут же його втратив!
49’ Гравець віддає наскрізний пас і Малком у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
57’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Гравець видалений не зміг потрапити по воротах!
67’ Сергей Рыжиков показує найвищу техніку воротарської майстерності
70’ При виконанні кутового удару Герман Паскин несподівано та красиво забиває ГОЛ!
74’ І з м'ячем Герман Паскин після ідеального підкату
82’ Роман Емельянов зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
83’ Команда Quva FC 1492 спокійно контролює м'яч у середині поля
89’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Кевин Киган