01.10.2024 17:44
1’ Футболісти команди Quva FC 1492 розіграли м'яч із центру поля
11’ Нелли Коровкина вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
14’ Після проходження флангом Гравець видалений віддав точну передачу на протилежний фланг
22’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Андрей Канчельскис чітко вкинув м'яч у гру
31’ Знову м'яч забирає Джон Руис
39’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Эшли Янг забиває приголомшливий м'яч у ворота!
39’ Джон Руис подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
41’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Цезарь Навас забиває приголомшливий м'яч у ворота!
47’ Гравець видалений віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1492! Видно злагодженість у діях!
56’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Владимир Нидергаус...
59’ Суддя призначає пенальті. Нелли Коровкина пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
61’ Керстин Гарефрекес порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
65’ Боротьба за м'яч у повітрі і Гравець видалений буквально лягає на спину опонента!
75’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Гравець видалений
80’ Після тонкої передачі м'яч отримує Гравець видалений
81’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
83’ Знаменитий гравець Керстин Гарефрекес вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
86’ Гравець видалений на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
89’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!