Товариський матч

01.10.2024 17:42
1’ Футболісти команди Quva FC 1492 розіграли м'яч із центру поля
7’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1492, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
15’ Гравець видалений вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
24’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Гравець видалений не зміг потрапити по воротах!
28’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Педро Уго Аморим
32’ При виконанні кутового удару Сергей Юран несподівано та красиво забиває ГОЛ!
38’ У грубому підкаті Олкимос Канделаки зносить суперника з ніг!
41’ Лев Кривошеин віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
45’ А ось і свисток. Відпочинемо трохи, друзі!
51’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Владилен Панасюк вміло забирає м'яч!
56’ Антонен Обер порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
62’ Олкимос Канделаки зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
66’ Гравець видалений від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
67’ Небезпечний штрафний удар і Гравець видалений легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
70’ Гравець віддає наскрізний пас і Сергей Юран у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
72’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
74’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Гравець видалений і непогано виносить його в центр поля
80’ Після жахливої помилки захисника Огюст Савар без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
81’ Владилен Панасюк показує найвищу техніку воротарської майстерності
82’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Жослен Альбер легко вганяє м'яч у сітку воріт!
83’ Гравець видалений від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
93’ Гравець Гравець видалений набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!