Товариський матч

01.10.2024 17:36
1’ Футболісти команди Quva FC 1492 розіграли м'яч із центру поля
6’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1492, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
9’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Левент Кишш
10’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
15’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Талиска і непогано виносить його в центр поля
25’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Лукас Лима
26’ Павел Погребняк зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
32’ М'ячем заволодів Педро Уго Аморим, але несподівано тут же його втратив!
41’ Ех, Левент Кишш... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
51’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Гравець видалений віддав пас в нікуди!
59’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Давид Кипиани
65’ Небезпечний штрафний удар і Екатерина Севастьянова легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
66’ Гравець видалений віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
71’ Левент Кишш на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
77’ Левент Кишш практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
80’ Екатерина Севастьянова віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди ТОРНАДО 1752
81’ Після легкого удару гравцем Екатерина Севастьянова по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
90’ Гравець видалений у своєму штрафному затримує суперника за футболку!