01.10.2024 16:41
1’ Футболісти команди Quva FC 1492 розіграли м'яч із центру поля
3’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Гравець видалений
12’ Гравець віддає наскрізний пас і Вероника Коноплян у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
13’ Відібравши м'яч, Наташа Суслова віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
20’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
23’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
30’ При виконанні кутового удару Люба Шматко несподівано та красиво забиває ГОЛ!
30’ Асисат Ошоала красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Carcaricola 616
39’ Сильний удар по воротах, але Гравець видалений у стрибку легко відбив цей м'яч!
44’ Николь Козлова не зміг віддати пас! Явний брак техніки
48’ Сильний удар по воротах, але Гравець видалений у стрибку легко відбив цей м'яч!
52’ Команда Quva FC 1492 спокійно контролює м'яч у середині поля
58’ Після образи суперника Гравець видалений нахабно штовхає його!
59’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Вероника Коноплян забиває ГОЛ!
63’ Відмінну передачу віддав Левент Кишш, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1492
68’ Гравець команди Carcaricola 616 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Асисат Ошоала отримує попередження
69’ Жахливий та неточний пас віддав Гравець видалений своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
75’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Гравець видалений правильно віддати пас на партнера!
83’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Марта Виейра Сильва
87’ Гравець видалений показує найвищу техніку воротарської майстерності