01.10.2024 16:40
1’ Футболісти команди Quva FC 1492 розіграли м'яч із центру поля
5’ Гравець видалений витягає дуже складний удар
7’ Що ж робить гравець команди Фк Киржач 853, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
10’ Суддя призначає пенальті. Гравець видалений пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
17’ Гравець видалений фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
22’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Гравець видалений
24’ Александрос Падопулос легко перехоплює м'яч
26’ Після легкого удару гравцем Иианни Андриканис по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
29’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Гравець видалений...
30’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
31’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
31’ Гравець віддає наскрізний пас і Левент Кишш у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
41’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
49’ Иианни Андриканис на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
54’ Після проходження флангом Михэли Олах віддав точну передачу на протилежний фланг
56’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Гравець видалений
66’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
71’ Дааа... Гравець видалений не зміг прийняти пас від свого партнера...
78’ Ну треба ж! Гравець видалений віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
79’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
80’ Гравець видалений втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
84’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Гравець видалений
91’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Михэли Олах