01.10.2024 16:23
ТОРНАДО Arena
1’ Футболісти команди ТОРНАДО 1752 розіграли м'яч із центру поля
6’ Після легкого удару гравцем Дмитрий Ананко по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
9’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
11’ Роман Емельянов зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
14’ Сильний та точний пас віддав Левент Кишш і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
18’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Роман Широков віддав пас в нікуди!
22’ Мда... Иван Саенко... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
28’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Кевин Киган...
36’ Малком неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
40’ Роман Емельянов порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
43’ Гравець віддає наскрізний пас і Кевин Киган у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
43’ Сергей Рыжиков витягає дуже складний удар
53’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Гравець видалений
57’ Знаменитий гравець Гравець видалений вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
62’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Левент Кишш правильно віддати пас на партнера!
64’ Сильний та точний пас віддав Роман Емельянов і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
73’ Александр Ломакин фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
80’ І з м'ячем Герман Паскин після ідеального підкату
84’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
88’ Педро Уго Аморим вдало навісив у штрафний майданчик суперника!