01.10.2024 16:22
1’ Команда Quva FC 1492 розпочала з центру поля
3’ Гравець віддає наскрізний пас і Гравець видалений у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
4’ Знову м'яч забирає Владислава Крачок
6’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
12’ М'ячем у голову отримує Алексей Бахарев. Сподіваємось все обійдеться...
13’ Пак Чи Сон вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
23’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Владислава Крачок чітко вкинув м'яч у гру
31’ Владислава Крачок віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
33’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Владислава Крачок легко вганяє м'яч у сітку воріт!
34’ Суддя призначає пенальті. Микитин Володимир пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
34’ Після прострільного удару по воротах Дэйли Блинд рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
36’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Пак Чи Сон
42’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
45’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
49’ Відмінну передачу віддав Гравець видалений, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1492
57’ Самир порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
61’ Гравець видалений подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
68’ Що ж робить гравець команди FcKharkiv 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
77’ Гравець видалений вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
87’ Відібравши м'яч, Гравець видалений віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю