01.10.2024 15:49
1’ Футболісти команди Quva FC 1492 розіграли м'яч із центру поля
6’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
11’ Гравець команди Банда Симона 1234 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Арсений Бандеренко отримує попередження
12’ Арсений Бандеренко практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
14’ Игорь Тищенко порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
18’ Вправно перехоплює м'яч Педро Уго Аморим
27’ Виктор Грачёв вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
27’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Генадий Орбу забиває ГОЛ!
31’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Виталий Субочев не зміг залишити поле без допомоги медиків
37’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Гравець видалений вміло забирає м'яч!
46’ Гравець видалений на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
47’ Після легкого удару гравцем Арсений Бандеренко по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
50’ Гравець видалений неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
60’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Гравець видалений
67’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Сергей Беженар
71’ Відібравши м'яч, Сергей Щербаков віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
77’ Після прострільного удару по воротах Гравець видалений рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
78’ Сильний удар по воротах, але Гравець видалений у стрибку легко відбив цей м'яч!
87’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Гравець видалений