01.10.2024 15:32
1’ Футболісти команди Quva FC 1492 розіграли м'яч із центру поля
3’ Гравець видалений фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
6’ Гравець видалений подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
10’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Захар Каземирчук вміло забирає м'яч!
16’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Левент Кишш
19’ Станислав Захаров вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
25’ Шикарний аут та м'яч вкине Матвей Чернов
35’ Гравець видалений практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
40’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Матвей Чернов
44’ Ех, Педро Уго Аморим... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
45’ А ось і перерва. Футболісти явно втомилися
51’ Гравець видалений головою відбиває м'яч
58’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Изокрэйтс Россолимо
58’ Гравець видалений проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
66’ Гравець видалений непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
71’ М'яч за межами поля, вкидає Марчелло Рачинча
73’ Левент Кишш добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
80’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Альберт Вовк
88’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Педро Уго Аморим
89’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Гравець видалений забиває ГОЛ!
90’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!