01.10.2024 15:18
ФК Гарбуша Arena
1’ Футболісти команди ФК Гарбуша 860 розіграли м'яч із центру поля
6’ Сильний та точний пас віддав Егор Белозерский і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
14’ Небезпечний штрафний удар і Педро Хуан легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
16’ Гравець видалений не зміг віддати пас! Явний брак техніки
19’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
21’ Сильний удар по воротах, але Гравець видалений у стрибку легко відбив цей м'яч!
26’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Гравець видалений вміло забирає м'яч!
31’ Після проходження флангом Гравець видалений віддав точну передачу на протилежний фланг
37’ Федосий Корольков грамотно грає на виході
46’ Команда ФК Гарбуша 860 спокійно контролює м'яч у середині поля
56’ Степан Черепенников неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
63’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Гюнтер Буш забиває приголомшливий м'яч у ворота!
65’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
66’ При виконанні кутового удару Тэдэо Фукуи несподівано та красиво забиває ГОЛ!
72’ Ех, Егор Белозерский... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
76’ М'яч за межами поля, вкидає Левент Кишш
86’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Гравець видалений