01.10.2024 15:09
1’ Команда Quva FC 1492 розпочала з центру поля
6’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
8’ Гравець команди Arezona 813 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Рамон Антонио Карризоса отримує попередження
11’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Педро Уго Аморим віддав пас в нікуди!
14’ Команда Arezona 813 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
16’ Небезпечний штрафний удар і Левент Кишш легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
23’ У грубому підкаті Симонайдс Караманлис зносить суперника з ніг!
26’ Сетос Спиру спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
26’ Суддя призначає пенальті. Гравець видалений пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
31’ Після прострільного удару по воротах Левент Кишш рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
32’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Гравець видалений
35’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Левент Кишш
42’ Сетос Спиру на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
46’ Симонайдс Караманлис точно зіграв головою на партнера по команді!
48’ Після тонкої передачі м'яч отримує Гравець видалений
57’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
61’ Херодотос Канарис грамотно грає на виході
63’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Левент Кишш
66’ Рахман Абдрахманов на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
70’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Левент Кишш не зміг потрапити по воротах!
77’ Жахливий та неточний пас віддав Рамон Антонио Карризоса своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
86’ Сетос Спиру проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!