01.10.2024 14:46
1’ Футболісти команди Quva FC 1492 розіграли м'яч із центру поля
3’ Манор Соломон красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Zvyaghel 1057
5’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Гравець видалений правильно віддати пас на партнера!
10’ Гравець видалений порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
11’ Після прострільного удару по воротах Душко Дукич рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
20’ Левент Кишш проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
22’ Гравець Гравець видалений набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
24’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Владислав Кабаев не зміг потрапити по воротах!
32’ Гравець віддає наскрізний пас і Юрген Клопп у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
33’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Душко Дукич забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
33’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Валентино Степчич
41’ Гравець команди Zvyaghel 1057 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Жедсон Фернандеш отримує попередження
41’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Гравець видалений
43’ Суддя призначає пенальті. Владислав Кабаев пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
44’ Яка передача і Душко Дукич пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
47’ Після тонкої передачі м'яч отримує Гравець видалений
52’ Гравець видалений практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
52’ Суддя призначає пенальті. Душко Дукич пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
55’ При спробі обійти суперника гравець Хайтам Ассири підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
57’ Александр Рыбка грамотно грає на виході
59’ Знову м'яч забирає Манор Соломон
62’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Гравець видалений
69’ Зірвавши контратаку суперника, Душко Дукич перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
78’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Гравець видалений
81’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Гравець видалений
88’ Боротьба за верховий м'яч та суперник потрапляє ліктем по обличчю гравця. Юрген Клопп прикривається руками, медики вже поспішають...
90’ Левент Кишш фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника