01.10.2024 14:29
Alban Celtic Arena
1’ Команда Alban Celtic 795 розпочала з центру поля
11’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1492 гра в середині поля
17’ Після невиразного відбору, атаку почав Гравець видалений
23’ Кир Майков важко ловить м'яч
32’ Жеральд Вебер спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
34’ Бонифаций Прокопенко зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
41’ Жеральд Вебер проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
42’ Гравець видалений вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
45’ А ось і перерва. Футболісти явно втомилися
52’ Гравець видалений прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
55’ Небезпечний штрафний удар і Гравець видалений легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
56’ Ну треба ж! Херакльз Алексис віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
63’ Боротьба за верховий м'яч та суперник потрапляє ліктем по обличчю гравця. Кир Майков прикривається руками, медики вже поспішають...
63’ Левент Кишш подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
66’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Норман Гуммель
75’ Габор Ференци втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
75’ Кир Майков непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
77’ Після проходження флангом Бонифаций Прокопенко віддав точну передачу на протилежний фланг
83’ Небезпечний штрафний удар і Жеральд Вебер легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
87’ Шикарний аут та м'яч вкине Педро Уго Аморим
89’ Суддя призначає пенальті. Гравець видалений пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
90’ При виконанні кутового удару Гравець видалений несподівано та красиво забиває ГОЛ!