01.10.2024 14:25
ТОРНАДО Arena
1’ Команда ТОРНАДО 1752 розпочала з центру поля
10’ Після тонкої передачі м'яч отримує Роман Емельянов
13’ Вдало віддав пас Александр Ломакин своєму гравцю!
17’ При виконанні кутового удару Гравець видалений несподівано та красиво забиває ГОЛ!
21’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Александр Ломакин
24’ Арсен Захарян у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
26’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Талиска не зміг залишити поле без допомоги медиків
27’ Після прострільного удару по воротах Гравець видалений рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
30’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Александр Ломакин...
33’ Небезпечний штрафний удар і Малком легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
35’ При виконанні кутового удару Александр Ломакин несподівано та красиво забиває ГОЛ!
37’ Мда... Гравець видалений... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
41’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
45’ Гравець видалений прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
51’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Александр Ломакин
61’ Гравець видалений віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1492! Видно злагодженість у діях!
66’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Гравець видалений...
75’ Ну треба ж! Герман Паскин віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
85’ Суддя призначає пенальті. Герман Паскин пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
85’ Ех, Иван Саенко... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата