01.10.2024 13:35
ТОРНАДО Arena
1’ Команда ТОРНАДО 1752 розпочала з центру поля
9’ Рикардо Граса у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
17’ Гравець видалений показує найвищу техніку воротарської майстерності
25’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Гравець видалений
27’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Роджерио Сени вміло забирає м'яч!
34’ Шикарний аут та м'яч вкине Гравець видалений
36’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Гравець видалений
36’ При виконанні кутового удару Жуан Миранда несподівано та красиво забиває ГОЛ!
44’ Левент Кишш проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
46’ Графите віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди ТОРНАДО 1752! Видно злагодженість у діях!
55’ Після проходження флангом Гравець видалений віддав точну передачу на протилежний фланг
57’ Гравець видалений вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
60’ М'ячем у голову отримує Игорь Нетто. Сподіваємось все обійдеться...
66’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Екатерина Севастьянова
68’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
76’ Дааа... Лукас Лима не зміг прийняти пас від свого партнера...
81’ Гравець видалений у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
84’ Після легкого удару гравцем Лукас Лима по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
86’ Після невиразного відбору, атаку почав Давид Кипиани