01.10.2024 13:25
1’ Команда Quva FC 1492 розпочала з центру поля
6’ Гравець видалений показує найвищу техніку воротарської майстерності
15’ Гравець видалений прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
17’ Педро Уго Аморим від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
17’ Гравець віддає наскрізний пас і Арсений Бандеренко у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
18’ Після прострільного удару по воротах Артем Романюк рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
23’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
29’ Гравець видалений легко перехоплює прострільну передачу
37’ Який незграбний пас віддав Гравець видалений і м'ячем заволодів суперник!
37’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
47’ Педро Уго Аморим точно зіграв головою на партнера по команді!
52’ Сергей Закарлюка фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
53’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
54’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Гравець видалений не зміг потрапити по воротах!
59’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
64’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Гравець видалений
69’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Гравець видалений
73’ Сергей Закарлюка проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
77’ Сергей Щербаков вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
85’ Який незграбний пас віддав Арсений Бандеренко і м'ячем заволодів суперник!