2:2
(п.4:5)
СКМ
01.10.2024 13:12
1’ Футболісти команди Quva FC 1492 розіграли м'яч із центру поля
4’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Гравець видалений правильно віддати пас на партнера!
11’ Всеволод Андерсон практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
15’ У грубому підкаті Гравець видалений зносить суперника з ніг!
17’ Небезпечний штрафний удар і Бронислав Хорохорин легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
17’ Гравець видалений непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
18’ Після прострільного удару по воротах Всеволод Андерсон рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
25’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Жермен Лаберж
27’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Гравець видалений
29’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Гравець видалений правильно віддати пас на партнера!
31’ Зірвавши контратаку суперника, Левент Кишш перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
34’ Степан Кушнарев відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди СКМ 791
40’ Команда СКМ 791 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
42’ Гравець видалений легко перехоплює м'яч
45’ А ось і свисток. Відпочинемо трохи, друзі!
48’ Знаменитий гравець Гравець видалений вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
51’ Педро Уго Аморим точно зіграв головою на партнера по команді!
53’ У грубому підкаті Педро Уго Аморим зносить суперника з ніг!
60’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Гравець видалений...
65’ Небезпечний штрафний удар і Гравець видалений легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
69’ Педро Уго Аморим віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1492! Видно злагодженість у діях!
77’ Гравець видалений втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
79’ Гравець видалений віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1492
87’ Гравець видалений віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1492