01.10.2024 13:06
1’ Футболісти команди Quva FC 1492 розіграли м'яч із центру поля
3’ Після прострільного удару по воротах Диего Годин рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
10’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Гравець видалений
15’ Мда... Доминик Собослай... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
18’ Що ж робить гравець команди Cashbet 1364, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
26’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Гравець видалений вміло забирає м'яч!
29’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Александр Головин забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
30’ Команда Quva FC 1492 спокійно контролює м'яч у середині поля
35’ Суддя призначає пенальті. Деле Алли пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
37’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
38’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Диего Годин забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
42’ Команда Cashbet 1364 спокійно контролює м'яч у середині поля
46’ Боротьба за верховий м'яч та суперник потрапляє ліктем по обличчю гравця. Доминик Собослай прикривається руками, медики вже поспішають...
47’ Гравець віддає наскрізний пас і Ханнес Вольф у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
48’ Гравець видалений прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
51’ Кристиан Эриксен проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
56’ У грубому підкаті Гравець видалений зносить суперника з ніг!
56’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
63’ Мда... Гравець видалений... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
68’ Гравець видалений на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
77’ Гравець видалений порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
87’ Команда Quva FC 1492 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!