01.10.2024 13:03
1’ Команда Quva FC 1492 розпочала з центру поля
8’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Гравець видалений правильно віддати пас на партнера!
12’ Який незграбний пас віддав Этьен Этоо і м'ячем заволодів суперник!
18’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Владислав Супряга
19’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Папа Гуйе забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
22’ Юрген Альтхаус порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
24’ Ну треба ж! Гравець видалений віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
28’ Знову м'яч забирає Гравець видалений
29’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Валентин Белькевич забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
37’ Гравець Владислав Супряга набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
43’ Після легкого удару гравцем Хавьер Фернандес Анунсиатта по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
46’ Рустам Худжамов показує найвищу техніку воротарської майстерності
48’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
55’ Після проходження флангом Гравець видалений віддав точну передачу на протилежний фланг
57’ Ну треба ж! Гравець видалений віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
65’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Валентин Белькевич
67’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Гравець видалений
72’ При виконанні кутового удару Бруно Гонсалес несподівано та красиво забиває ГОЛ!
73’ Гравець видалений віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1492! Видно злагодженість у діях!
74’ Знаменитий гравець Гравець видалений вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
75’ Гравець віддає наскрізний пас і Владислав Супряга у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
77’ Этьен Этоо відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди металл ярославскиЙ 1344
82’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Франциско Салас
82’ Гравець віддає наскрізний пас і Юрген Альтхаус у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
91’ Гравець видалений порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт