01.10.2024 13:01
Dynamo Brest Arena
1’ Футболісти команди Dynamo Brest 1148 розіграли м'яч із центру поля
6’ Зірвавши контратаку суперника, Гравець видалений перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
10’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Никлас Бентнер
13’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Даниэль Мальдини не зможе сам піти з поля
13’ Суддя призначає пенальті. Луи Саа пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
16’ Гравець видалений від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
25’ Гравець видалений віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
29’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Луи Саа...
29’ Гравець команди Quva FC 1492 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Гравець видалений отримує попередження
32’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
33’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Франсис Коклен забиває приголомшливий м'яч у ворота!
36’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Dynamo Brest 1148 гра в середині поля
38’ Яка передача і Франсис Коклен пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
41’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Луи Саа правильно віддати пас на партнера!
44’ Дааа... Александр Анюков не зміг прийняти пас від свого партнера...
50’ Гравець видалений красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1492
53’ Пепе Бонет витягає дуже складний удар
57’ Жахливий та неточний пас віддав Педро Уго Аморим своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
65’ Вправно перехоплює м'яч Даниэль Мальдини
74’ Мда... Гравець видалений... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
79’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Никлас Бентнер
88’ Гравець віддає наскрізний пас і Даниэль Мальдини у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
88’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!