01.10.2024 06:46
Фк Тутаев Arena
1’ Футболісти команди Фк Тутаев 845 розіграли м'яч із центру поля
3’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
12’ І знову Раймон Боден віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
17’ Який незграбний пас віддав Гравець видалений і м'ячем заволодів суперник!
21’ При виконанні кутового удару Гравець видалений несподівано та красиво забиває ГОЛ!
26’ Раймон Боден добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
28’ Гравець видалений практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
33’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Леонард Баумхауэр легко вганяє м'яч у сітку воріт!
35’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Гравець видалений
41’ Жахливий та неточний пас віддав Гравець видалений своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
47’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Гравець видалений забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
51’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Гравець видалений вміло забирає м'яч!
53’ Альберто Вилла точно зіграв головою на партнера по команді!
57’ Гравець команди Фк Тутаев 845 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Гравець видалений отримує попередження
57’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Жонатан Мало
66’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Альберто Вилла
69’ Знаменитий гравець Гравець видалений вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
71’ Гравець команди Фк Тутаев 845 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Гравець видалений отримує попередження
75’ Шикарний аут та м'яч вкине Гравець видалений
78’ Альберто Вилла вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
81’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Педро Уго Аморим
87’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Левент Кишш