01.10.2024 03:50
Банда Симона Arena
1’ Команда Банда Симона 1234 розпочала з центру поля
10’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Виталий Субочев
16’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
17’ Після жахливої помилки захисника Сергей Яворский без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
18’ Сильний та точний пас віддав Арсений Бандеренко і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
26’ Який незграбний пас віддав Гравець видалений і м'ячем заволодів суперник!
27’ Гравець команди Банда Симона 1234 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Сергей Беженар отримує попередження
28’ Гравець видалений прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
32’ Знаменитий гравець Гравець видалений вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
35’ І знову Вадим Тищенко віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
38’ Гравець видалений від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
43’ Игорь Тищенко віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
51’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Вадим Тищенко
55’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
57’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
58’ Арсений Бандеренко відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Банда Симона 1234
67’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1492, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
76’ Шикарний аут та м'яч вкине Вадим Тищенко
81’ Яка передача і Генадий Орбу пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
85’ Нелисио Гомеш Диого витягає дуже складний удар