01.10.2024 03:20
металл ярославскиЙ Arena
1’ Команда металл ярославскиЙ 1339 розпочала з центру поля
10’ Дааа... Гравець видалений не зміг прийняти пас від свого партнера...
12’ Фининьо зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
15’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Гравець видалений не зміг потрапити по воротах!
20’ Яка передача і Афанасий Максин пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
22’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Хавьер Фернандес Анунсиатта
29’ Після жахливої помилки захисника Фининьо без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
30’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Джастин Клюйверт
37’ Луис Лопес непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
44’ При виконанні кутового удару Себастьян Бланко несподівано та красиво забиває ГОЛ!
45’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Гравець видалений віддав пас в нікуди!
51’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Дмитрий Лягин
60’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Гравець видалений
65’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди металл ярославскиЙ 1339 гра в середині поля
72’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Себастьян Бланко
74’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Филиппе Андраде Ферраз
82’ Сильний удар по воротах, але Гравець видалений у стрибку легко відбив цей м'яч!
87’ Після проходження флангом Юрген Альтхаус віддав точну передачу на протилежний фланг