01.10.2024 02:50
Узбекистан Arena
1’ Футболісти команди Узбекистан 1493 розіграли м'яч із центру поля
4’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Кристиан Треш
4’ М'ячем у голову отримує Герд Мюллер. Сподіваємось все обійдеться...
8’ І з м'ячем Ричард Цар після ідеального підкату
11’ При виконанні кутового удару Биргит Принц несподівано та красиво забиває ГОЛ!
15’ При виконанні кутового удару Рубен Диаш несподівано та красиво забиває ГОЛ!
15’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Биргит Принц
18’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Угур Демирок не зміг залишити поле без допомоги медиків
19’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
21’ Боротьба за м'яч у повітрі і Биргит Принц буквально лягає на спину опонента!
27’ У грубому підкаті Чаглар Сёюнджю зносить суперника з ніг!
30’ Знаменитий гравець Рубен Диаш вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
34’ М'яч за межами поля, вкидає Милан Бадель
44’ Ех, Гравець видалений... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
46’ Шикарний аут та м'яч вкине Чаглар Сёюнджю
49’ Левент Кишш прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
51’ Ричард Цар подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
54’ Гравець видалений вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
56’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Левент Кишш
57’ Після легкого удару гравцем Александер Бюттнер по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
60’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
67’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1492 гра в середині поля
70’ Після жахливої помилки захисника Биргит Принц без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
71’ Після легкого удару гравцем Милан Бадель по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
76’ Левент Кишш не зміг віддати пас! Явний брак техніки
86’ Гравець видалений неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!