01.10.2024 02:42
1’ Команда Quva FC 1492 розпочала з центру поля
8’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Эрен Дердийок правильно віддати пас на партнера!
9’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Эрен Дердийок забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
14’ Дамир Вранчич добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
20’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Умут Булут
26’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
28’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Гравець видалений вміло забирає м'яч!
31’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
33’ Гравець видалений від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
42’ Робин Центнер важко ловить м'яч
44’ Педро Уго Аморим зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
47’ Вправно перехоплює м'яч Левент Кишш
51’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Сердар Озбайрактар
58’ Яка передача і Умут Булут пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
58’ Гравець видалений прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
62’ Шикарний аут та м'яч вкине Педро Уго Аморим
66’ Боротьба за м'яч у повітрі і Умут Булут буквально лягає на спину опонента!
71’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Гравець видалений
74’ Після жахливої помилки захисника Семих Кая без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
75’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Серхио Эскудеро
81’ М'яч за межами поля, вкидає Гравець видалений
85’ Після жахливої помилки захисника Дамир Вранчич без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
88’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Гравець видалений віддав пас в нікуди!