01.10.2024 02:42
Carcaricola Arena
1’ Команда Carcaricola 616 розпочала з центру поля
9’ М'ячем заволодів Левент Кишш, але несподівано тут же його втратив!
13’ Гравець видалений неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
17’ І з м'ячем Левент Кишш після ідеального підкату
22’ Після прострільного удару по воротах Гравець видалений рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
27’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Carcaricola 616 гра в середині поля
32’ Гравець видалений показує найвищу техніку воротарської майстерності
42’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Леся Словак вміло забирає м'яч!
44’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1492, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
44’ Гравець віддає наскрізний пас і Гравець видалений у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
47’ Марта Виейра Сильва прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
49’ Вероника Коноплян відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Carcaricola 616
53’ Света Деренчук від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
55’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Гравець видалений
58’ Горпина Кривбасочка втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
64’ Леся Словак показує найвищу техніку воротарської майстерності
68’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Гравець видалений віддав пас в нікуди!
72’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Гравець видалений забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
73’ Суддя призначає пенальті. Света Деренчук пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
76’ Сильний удар по воротах, але Гравець видалений у стрибку легко відбив цей м'яч!
84’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Гравець видалений
86’ Николь Козлова проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
91’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Гравець видалений