01.10.2024 01:57
1’ Команда Quva FC 1492 розпочала з центру поля
2’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
6’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Алекс Эдеро Лоуренцо забиває ГОЛ!
8’ Гравець віддає наскрізний пас і Сергей Яворский у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
10’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Вадим Тищенко
16’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Игорь Тищенко не зміг потрапити по воротах!
22’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
26’ Нелисио Гомеш Диого грамотно грає на виході
31’ Гравець видалений від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
37’ Після проходження флангом Гравець видалений віддав точну передачу на протилежний фланг
41’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Вадим Тищенко...
45’ А ось і свисток. Відпочинемо трохи, друзі!
50’ Арсений Бандеренко віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Банда Симона 1234
57’ Після прострільного удару по воротах Генадий Орбу рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
60’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Педро Уго Аморим
66’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
67’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
69’ Боротьба за м'яч у повітрі і Гравець видалений буквально лягає на спину опонента!
79’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
86’ Гравець видалений грамотно грає на виході