01.10.2024 01:16
Банда Симона Arena
1’ Команда Банда Симона 1234 розпочала з центру поля
5’ Яка передача і Евгений Шахов пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
7’ Арсений Бандеренко подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
9’ Вадим Тищенко на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
13’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Гравець видалений віддав пас в нікуди!
20’ І знову Гравець видалений віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
25’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Игорь Тищенко забиває приголомшливий м'яч у ворота!
26’ Ех, Гравець видалений... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
28’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
29’ Відібравши м'яч, Виктор Грачёв віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
34’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Гравець видалений не зміг потрапити по воротах!
39’ Вправно перехоплює м'яч Гравець видалений
49’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
57’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Виталий Субочев забиває приголомшливий м'яч у ворота!
59’ Гравець видалений проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
69’ Ну треба ж! Генадий Орбу віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
79’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Игорь Тищенко
81’ Игорь Шуховцев грамотно грає на виході
90’ Жорсткий підкат та футболіст Игорь Шуховцев падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
91’ Гравець видалений подав кутовий точно на голову своєму гравцю!