01.10.2024 01:10
1’ Футболісти команди Quva FC 1492 розіграли м'яч із центру поля
6’ Гравець видалений проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
9’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
13’ Игорь Тищенко прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
18’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
28’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Гравець видалений
31’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Гравець видалений
33’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Игорь Тищенко забиває ГОЛ!
39’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Гравець видалений...
46’ Гравець видалений на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
50’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Сергей Беженар забиває ГОЛ!
56’ Гравець видалений красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1492
62’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Игорь Тищенко
69’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Гравець видалений правильно віддати пас на партнера!
74’ Сергей Закарлюка на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
76’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Сергей Закарлюка не зміг потрапити по воротах!
78’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Сергей Щербаков
81’ Игорь Шуховцев показує найвищу техніку воротарської майстерності
89’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Педро Уго Аморим