01.10.2024 00:05
Realton Arena
1’ Команда Realton 1099 розпочала з центру поля
6’ Антони Рамальетс грамотно грає на виході
9’ Після прострільного удару по воротах Илья Цымбаларь рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
10’ Знаменитий гравець Луис Фелипе Рамос вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
15’ М'ячем у голову отримує Илья Цымбаларь. Сподіваємось все обійдеться...
16’ Гравець видалений неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
19’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Иван Стоянов забиває приголомшливий м'яч у ворота!
21’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
29’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Гравець видалений не зміг потрапити по воротах!
36’ М'ячем заволодів Педро Уго Аморим, але несподівано тут же його втратив!
41’ Жорсткий підкат та футболіст Николо Валенте падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
41’ Після тонкої передачі м'яч отримує Шерзод Каримов
42’ Гравець видалений відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1492
48’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Джей Джей Окоча
50’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Иван Стоянов не зможе сам піти з поля
54’ Суддя призначає пенальті. Иван Стоянов пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
57’ Гравець видалений точно зіграв головою на партнера по команді!
57’ Знаменитий гравець Дарио Альберто Гигена вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
60’ Після прострільного удару по воротах Гравець видалений рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
64’ Гравець віддає наскрізний пас і Тамаш Кадар у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
65’ Після невиразного відбору, атаку почав Иван Стоянов
72’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Гравець видалений
78’ Шерзод Каримов вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
88’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Дарио Альберто Гигена