30.09.2024 23:10
Berda Madrid Arena
1’ Футболісти команди Berda Madrid 793 розіграли м'яч із центру поля
11’ Знову м'яч забирає Гравець видалений
21’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Гравець видалений
21’ Гравець віддає наскрізний пас і Матвей Скрябин у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
24’ Гравець віддає наскрізний пас і Нео Микари у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
26’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
28’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
28’ Гравець видалений точно зіграв головою на партнера по команді!
37’ Гравець видалений фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
39’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Гравець видалений чітко вкинув м'яч у гру
48’ М'ячем заволодів Гравець видалений, але несподівано тут же його втратив!
52’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Гравець видалений
57’ Гравець команди Quva FC 1492 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Гравець видалений отримує попередження
62’ Який незграбний пас віддав Матвей Скрябин і м'ячем заволодів суперник!
68’ Гравець видалений прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
71’ Ампелайос Алексис витягає дуже складний удар
74’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Сергей Остафьев
77’ Відібравши м'яч, Тедди Бруно віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
83’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
85’ При виконанні кутового удару Тедди Бруно несподівано та красиво забиває ГОЛ!
86’ Андроник Рыбачев неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!