30.09.2024 22:56
Банда Симона Arena
1’ Футболісти команди Банда Симона 1234 розіграли м'яч із центру поля
11’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
19’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
22’ Після легкого удару гравцем Виктор Грачёв по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
28’ М'яч за межами поля, вкидає Игорь Тищенко
31’ Василий Рац зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
34’ Гравець видалений втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
37’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
46’ Левент Кишш вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
53’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
59’ Алекс Эдеро Лоуренцо порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
60’ Александр Чижов проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
65’ Знову м'яч забирає Гравець видалений
72’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1492, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
80’ Гравець видалений показує найвищу техніку воротарської майстерності
85’ Гравець видалений від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
90’ Яка передача і Игорь Тищенко пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!