30.09.2024 22:40
Carcaricola Arena
1’ Команда Carcaricola 616 розпочала з центру поля
4’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Carcaricola 616 гра в середині поля
10’ Гравець видалений витягає дуже складний удар
16’ Знаменитий гравець Гравець видалений вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
17’ Мэнди Ислакер не зміг віддати пас! Явний брак техніки
18’ Люба Шматко втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
27’ Після образи суперника Сергей Каркарикола нахабно штовхає його!
30’ Левент Кишш подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
34’ Наташа Суслова на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
38’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
40’ Після тонкої передачі м'яч отримує Марта Виейра Сильва
44’ Після образи суперника Гравець видалений нахабно штовхає його!
54’ Педро Уго Аморим проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
59’ Леся Словак витягає дуже складний удар
69’ Ех, Гравець видалений... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
71’ Гравець видалений втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
71’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Люба Шматко забиває ГОЛ!
72’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Гравець видалений
72’ Після легкого удару гравцем Педро Уго Аморим по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
79’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Гравець видалений
88’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Гравець видалений правильно віддати пас на партнера!