Товариський матч

30.09.2024 22:00
Заречье Arena
1’ Футболісти команди Заречье 699 розіграли м'яч із центру поля
6’ Гравець видалений порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
16’ Після невиразного відбору, атаку почав Гравець видалений
26’ Гравець видалений віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
26’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Гравець видалений забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
28’ Гравець видалений відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Заречье 699
31’ Гравець видалений на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
37’ Дааа... Андрий Назарчук не зміг прийняти пас від свого партнера...
39’ Эраст Добровольский грамотно грає на виході
49’ Знову м'яч забирає Гравець видалений
54’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Гравець видалений
55’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Гравець видалений забиває приголомшливий м'яч у ворота!
63’ Мда... Гравець видалений... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
72’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Гравець видалений забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
73’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Пьетро Пиччиони
80’ Эраст Добровольский легко перехоплює м'яч
87’ Гравець видалений вкинув аут прямо в центр штрафного суперника