30.09.2024 18:13
Балтика Arena
1’ Команда Балтика 1421 розпочала з центру поля
11’ Гравець видалений не зміг віддати пас! Явний брак техніки
13’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Гравець видалений вміло забирає м'яч!
18’ Після прострільного удару по воротах Гравець видалений рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
22’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Гравець видалений віддав пас в нікуди!
32’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Педро Уго Аморим
37’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Гравець видалений
39’ Роберто Донадони віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Балтика 1421
44’ Шикарний аут та м'яч вкине Гравець видалений
44’ Після легкого удару гравцем Деннис Бергкамп по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
49’ Деннис Бергкамп віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
56’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
64’ Роберто Донадони проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
66’ Роберто Донадони на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
71’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Гравець видалений забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
72’ При спробі обійти суперника гравець Онель Эрнандес підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
75’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Марко Стоянович
81’ Суддя призначає пенальті. Марко Стоянович пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
83’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Гравець видалений...
92’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Гравець видалений