30.09.2024 18:07
1’ Команда Quva FC 1492 розпочала з центру поля
7’ Андрей Акопянц порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
12’ Александр Мокин легко перехоплює прострільну передачу
20’ Гравець видалений важко ловить м'яч
20’ Після легкого удару гравцем Ислом Иномов по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
25’ М'ячем заволодів Гравець видалений, але несподівано тут же його втратив!
26’ М'ячем у голову отримує Вагиз Галиулин. Сподіваємось все обійдеться...
27’ Хайрулло Каримов зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
28’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
30’ Після образи суперника Гравець видалений нахабно штовхає його!
33’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Гравець видалений
40’ Після невиразного відбору, атаку почав Гравець видалений
43’ Хайрулло Каримов відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди UFA 1443
43’ Ех, Гравець видалений... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
46’ Небезпечний штрафний удар і Дониер Абдуманнопов легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
51’ Вагиз Галиулин прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
52’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Хесус Вальехо забиває приголомшливий м'яч у ворота!
61’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Гравець видалений...
63’ У грубому підкаті Шахзодбек Убайдуллаев зносить суперника з ніг!
69’ Александр Мокин легко перехоплює м'яч
75’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1492, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
85’ Відібравши м'яч, Хесус Вальехо віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю