30.09.2024 16:05
Olimp Arena
1’ Команда Olimp 800 розпочала з центру поля
5’ Сильний та точний пас віддав Гравець видалений і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
7’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
8’ Після прострільного удару по воротах Кшиштоф Громбчевский рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
9’ Кшиштоф Громбчевский на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
19’ Ирвин Гроссе практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
22’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Педро Уго Аморим
29’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Гравець видалений
39’ Педро Уго Аморим порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
39’ Після легкого удару гравцем Кшиштоф Громбчевский по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
42’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Джордж Шимич віддав пас в нікуди!
48’ Гравець видалений не зміг віддати пас! Явний брак техніки
51’ Жан Мезьер порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
61’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
61’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Софронайос Канарис забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
62’ Після легкого удару гравцем Жан Мезьер по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
64’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Гравець видалений
68’ Команда Olimp 800 спокійно контролює м'яч у середині поля
75’ Педро Уго Аморим віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1492
77’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Педро Уго Аморим
87’ Ех, Гравець видалений... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата