30.09.2024 15:53
1’ Футболісти команди Quva FC 1492 розіграли м'яч із центру поля
6’ Після легкого удару гравцем Александр Рыкун по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
11’ Ех, Богдан Леднев... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
13’ М'яч за межами поля, вкидає Александр Рыкун
19’ Педро Уго Аморим точно зіграв головою на партнера по команді!
22’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
27’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Богдан Леднев
31’ Гравець віддає наскрізний пас і Вера Дятел у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
32’ Богдан Леднев проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
34’ М'ячем заволодів Гравець видалений, але несподівано тут же його втратив!
36’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Богдан Леднев отримав сильну травму
42’ Богдан Леднев фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
46’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
49’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Гравець видалений забиває приголомшливий м'яч у ворота!
52’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
62’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
69’ Богдан Леднев порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
77’ Яка передача і Вера Дятел пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
77’ Що ж робить гравець команди Колосок 1242, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
81’ Гравець видалений у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
90’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Александр Филиппов